Kurumsal

KALİTE

  • Kalite Yönetim Politikamız
  • Misyonumuz Vizyonumuz Değerlerimiz
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası
  • Kalite Belgelerimiz
  • Müşteri Memnuniyet Anketi

Arisan Grup, 1988 yılında, şirket ortaklarının teknik ve ticari bilgi birikiminden faydalanarak kurulmuştur. Her gün gelişen deneyim ve tutku ile hem tedarikçilerin hem de sektörün ihtiyaçlarını karşılayan bir mümessil ve distribütör olmuştur.

Türkiye`deki ürün portföylerindeki çeşit azligi ve teknik destekte yaşanan sıkıntıların gözlemlenmesiyle bugün de geçerli olan basit vizyonumuz oluşturulmuştur.

‘‘KİMYA SEKTÖRÜNE NASIL DAHA İYİ HİZMET VEREBİLİRİZ?’’

Bugün Arısan Grup olarak 30’u aşkın global tedarikçiyi temsil ederek, hem çok uluslu hem de yerel şirketlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktadir. Şirket, serüvenine plastik ve kauçuk sektörlerinde başlamış olup, tedarikçi portföyünü geliştirerek diğer alanlarda da hizmetlerini yaymiş ve bugünkü güçlü varlıgını kazanmıştır. Bugün geldiği noktada, plastik-kauçuk, boya, ilaç, kozmetik, deterjan, gıda, endüstriyel ve otomotiv yağları, tekstil ve yapı kimyasalları gibi oldukça geniş bir sektör ağına hizmet vermektedir. 


Arısan Grup firma büyümesinin, tedarikçilerinin teknik ve inovatif alanda yaptıkları atılımlarla ile müşteri memnuniyeti ve eş zamanlı büyümesi ile gerçekleşebileceğinin bilincindedir.

Yurtdışı iş ortaklarının sürekli desteği ve satış kadrosunun sektörel bazda uzmanlaşmasına bağlı olarak, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her türlü teknik desteği sağlamanın, gerektiğinde baz formülasyon temin etmenin ve müşterileriyle beraber denemeler yapmanın öneminin bilincinde olarak hizmet vermektedir.

Arısan Grup olarak, Türkiye marketindeki müşteri taleplerine bağlı olarak çeşitliliği arttırmak ve hammadde bulunurluğunu sürekli kılmak öncelik verdiğimiz bir konudur.

Türk Kimya Sanayine her dalda doğru ve sürekli ürün ve teknik destek sunmaya devam ederken, yerli üretimleri de Avrupa, Uzak Doğu aralığında yer alan çeşitli ülkelere ihraç ederek, Türk Kimya Sanayi’ni yurtdışında tanıtmayı da kendine görev addetmektedir.

Tecrübenin zamanla yarıştığı günümüzde, yaptıgı yeni yatırımlarla Arısan Grup yeni tedarikçileri ve yeni müşterileri düzenli olarak grubuna katmaktadır.